Logo van de bibliotheek
  • Home
  • De Bibliotheek
    • Lidmaatschap
    • In deze bibliotheek
    • Veelgestelde vragen
    • Contact / openingstijden
    • Nieuwsbrief
    • Zakelijk
  • Speciaal voor
    • Ouders en opvoeders
    • Kinderen
    • Jongeren
    • Ouderen
    • Muziekliefhebbers
    • Toeristen
  • Thema's
    • Actueel
    • Drents Erfgoed
    • Lezen, luisteren en gamen
    • E-books
    • Dossiers
    • Databanken
  • Educatie
    • Bibliotheek Emmen
    • Bibliotheek Hoogeveen
    • Overige bibliotheken
    • Cursuswijzer Drenthe
Kindercatalogus
Klassiek zoeken
Home > De Bibliotheek > Zakelijk > Persberichten > Archief 2010 > Provinciaal

Provinciaal

Klaas Veldhuis (Dalerpeel) wint iPod-shuffle met recensie voor de bieb

Persbericht
9 november 2010

Klaas Veldhuis uit Dalerpeel heeft de eerste iPod gewonnen met het schrijven van een recensie in de nieuwe bibliotheekcatalogus. De iPod-shuffle werd hem in de Bibliotheek Dalen overhandigd door vestigingsleider Astrid Dijksterhuis. Onder de degenen die recensies schrijven in de Drentse catalogus wordt een jaar lang maandelijks een iPod-shuffle verloot.

Lees meer...

Eenmalig interview met Tatiana de Rosnay

Persbericht
11 oktober 2010

Eenmalig interview met schrijfster Tatiana de Rosnay in Assen

De bekende schrijfster Tatiana de Rosnay komt a.s. vrijdag (15 oktober) op uitnodiging van de Drentse bibliotheken voor een interview naar Assen. Dit optreden vindt plaats in theater de Schalm, vanaf 20.00 uur. Haar boek Haar naam was Sarah is een van de populairste van het afgelopen jaar: het staat al wekenlang in de top-10 van bestverkochte boeken. Eind oktober komt de op het boek gebaseerde film uit.

Lees meer...

Nieuwe websites Drentse bibliotheken bieden veel extra’s

Persbericht
4 oktober 2010

Deze week presenteren de Drentse bibliotheken hun volledig vernieuwde websites en catalogus, te vinden via www.bibliothekendrenthe.nl. Deze zijn niet alleen zeer aantrekkelijk vormgegeven, maar bieden ook voor het publiek vele extra interactieve mogelijkheden. Hiermee is Drenthe koploper in Nederland.

Lees meer...

Kinderen lezen meer en beter met Leesvirus

Persbericht

16 december 2009

Groot succes leesbevorderingsproject Biblionet Drenthe 

Door het project Leesvirus gaan kinderen niet alleen méér lezen, ze doen dit ook met meer plezier en bovendien stijgt hun technisch leesniveau. Dit is gebleken uit een onderzoek naar het project. Leesvirus is een leesbevorderingsproject voor groep 6 van de basisschool dat via een website met o.a. een internetquiz en chat leerlingen stimuleert te lezen en te praten over boeken.

Lees meer...

Terug Deze pagina bewaren of delen
  • Dienstverlening
  • Ruimte huren
  • Vacatures en stages
  • Beleidsstukken
  • Persberichten
    • Persberichten 2013
    • Archief 2012
    • Archief 2011
    • Archief 2010
      • Provinciaal
      • Per gemeente:
  • Nieuwsbrief Letter